Schema trainingstijden

Zomer

De onderstaande trainingstijden voor Coastal, Rolbank en Gig zijn van toepassing.

  • De teams reserveren de boten in Boot Reserveren, tenminste 24 uur vóór aanvang van de training.
  • Neem contact op met de captain indien er geen boot/boten op een bloktijd gereserveerd is in Boot Reserveren (zie Leden zoeken Leden na inlog).
  • Teams dienen zich aan de vertrek- en de terugkomtijden te houden i.v.m. het beperken van de drukte op het vlot en eventuele overname van de boten.
  • Voor meer informatie over het schema neemt u contact op met Laurien Vermulst, coördinator Coastal, lvermulst@hotmail.com 
  • Kijk op de pagina Vloot voor de bijbehorende roeiproeven en permissies.

Coastal - zomer

Bijgewerkt juni 2022

MAANDAG

CapTain

tijd

De Drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Ridders Justus Heuzeveldt 10.00-11.30 - - - - - - - -   - -
Toer Next Level/VogaLonga Tjarda Molenaar 18.00-19.30 - - - - - - - -   - -
Competitie Pumas Maartje Terwindt 19.00-21.00 - - - - - - - - - -  
Wedstrijd Heren (M v Rossum)  Wilco van Gils 19.00-21.00 -   -   -   - -   -
Opleidingen Margot Eras 19:30-21:00

DINSDAG

CapTain

tijd

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Toer Watergodinnen Gerda Kellerman 18.00-19.30 - - - - - - - -   - -
Wedstrijd Dames (A Rom Colthoff) Dorien Stilma 19.30-21.30     -   -   -   - -  
Opleidingen Margot Eras 20:30-21:30 - - - - - - - - - - -

WOENSDAG

CapTaIn

tijd

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Toer RowingOn Margot Eras 08.45-10.15 - - - - - - - -   - -
Wedstrijd Dames (A Rom Colthoff) Dorien Stilma 09.00-10.30   -   -   -   -   -
Competitie Pumas Maartje Terwindt 09.15-10.45 - -   -   -   - - -  
Competitie Pilots Dominique Smelt 18.30-19.45 - - - - - - - -   - -
Competitie Henk Wismeijer Henk Wismeijer 19.00-20.30 - - - - - - - - - -  

DONDERDAG

CapTain

tijd

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Wedstrijd Heren (M v Rossum) Wilco van Gils 19.15-21.15 - - -     - - - -   -
Competitie Heren Max Houtzager 19.15-21.15 - -   - - -   -   - -
Wedstrijd Dames (A Rom Colthoff) Dorien Stilma 19.45-21.30     - - -   -   - -  

VRIJDAG

CapTain

tijd

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Wedstrijd Dames (A Rom Colthoff) Dorien Stilma 09.00-11.00     -   -   -   - -  
Toer Watergodinnen Gerda Kellerman 09.30-11.30 - - - - - - - -   - -
Toer RowingOn Margot Eras 16.00-18.00 - -   -   -   -   -  

ZATERDAG

CapTain

tijd

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Wedstrijd Heren (M v Rossum) Wilco van Gils 08.30-10.30 - - -     - - - -   -
Competitie Heren Max Houtzager 08.30-10.30 - -   - - -   -   -  
Wedstrijd Dames (A Rom Colthoff) Dorien Stilma 10.30-12.00     -   -   -     -
Opleidingen Margot Eras 12.00-13.30 - - - - - - - - - - -
Toer Za-sliding Margot Eras 14.00-15.30 - -   -   - - -   - -

ZONDAG

CapTain

tijd

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

hong kong

monaco

thonon

victoria

Wedstrijd Dames (A Rom Colthoff) Dorien Stilma 09.00-11.15     -   -   -   -    
Martijn RC Martijn Rom Colthoff 09.00-11.15 - - - - - -   - - - -
Toer Next Level Tjarda Molenaar 09.30-11.00 - - - - - - - -   - -
Competitie Pilots Dominique Smelt 11.00-12.30 - - - - - - - -   - -
Competitie Henk Wismeijer Henk Wismeijer 11.15-12.45 - - - - - - - - -   -
Wedstrijd heren (Martijn v Rossum) Wilco van Gils 11.15-13.15 - - - - - - -   - - -
Competitie Pumas Maartje Terwindt 11.15-12.45 - - - - -   - - - -  
Opleidingen Margot Eras 14.00-16.00 - - - - - - - - - - -

 

ROLBANK - zomer

Bijgewerkt juni 2022

MAANDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

- - - - - - - - - - - - -

DINSDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Ridders Waldo Berenschot 17.00-18.30               - -

WOENSDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

contantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Carin Arkink Carin Arkink 18.00-19.30 - - - -         -  

DONDERDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Ridders Waldo Berenschot 17.00-18.30               - -

VRIJDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Carin Arkink Carin Arkink 08.45-10.30 - - - -       -  

ZATERDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

contantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Carin Arkink Carin Arkink 08.30-11.00 - - - -       -  
Ridders Waldo Berenschot 10.00-11.30               - -

ZONDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

contantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

- - - - - - - - - - - - -

Pilot Gig - zomer

Bijgewerkt juni 2022

MAANDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Marlin Rolph Hulzebos 19.00 - 20.30 - -   - -
Opleidingen Alg. Margot Eras 19.30 - 21.00 - - - - -
Freddy's Christiaan Hylkema 19.45 - 21.30 - - -   -

DINSDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Majestic 5.0 Frouwke Kersch 18.00 - 19.30 - - -   -
Nerea Willemijn Jonkers 19.30 - 21.30 - -   - -
Bavette Robert Boekestijn 19.45 - 21.00 -   - -  
Roets André Steenman 20.00 - 21.30 - - - -

WOENSDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

QM Caroline van den Ende 19.45 - 21.30 - - -   -
Harveys Isabella Visser 20.00 - 21.30 - - - -

DONDERDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Dutchesses Jacqueline Hammacher 17.45 - 19.30 - - -  
Marlin Rolph Hulzebos 19.30 - 21.00 - -   - -
Freddy's Christiaan Hylkema 19.45 - 21.30 - - -   -
Roets André Steenman 20.00 - 21.30 - - - -

VRIJDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

- - - - - - -

ZATERDAG

CapTain

TiJD

AMUDA

DE RUYTER

EXCALIBUR

JUBILEE

ROYAL BLUE

Dutchesses Jacqueline Hammacher 09.00 - 10.00 -   - -  
Nerea Willemijn Jonkers 09.45 - 11.00 - -   - -
Opleidingen Alg. Margot Eras 13.30 - 15.30 - -

ZONDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Marlin Rolph Hulzebos 09.00 - 10.30 - -   - -
Harveys Isabella Visser 09.00 - 10.30   - - - -
Majestic 5.0 Frouwke Kersch 09.30 - 10.30 -   - -  
QM Caroline van den Ende 10.15 - 12.00 - - -   -
Bavette Robert Boekestijn 12.00 - 13.30 - -   - -
Opleidingen Alg. Margot Eras 14.00 - 16.00